içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

SAADET PARTİSİ VE SAYIN CB’mız ERDOĞAN LİDERLİĞİNDE TÜRKİYE’nin BÜYÜK MÜCADELESİ.
Merhum Erbakan hocamızın mücadele hayatı ve millilik,
milli kalkınma ve bağımsızlık vurgusu bugün dahi tüm vatandaşlarımızı ve her görüşten seçmenlerimizi kapsayan bir anlayıştır.
 
Bugün CB’mız 
Sn Erdoğan liderliğinde 
2023 hedeflerine yürüyen Türkiye’nin ortaya koyduğu iddialar ve buna yönelik girişimler rahmetli Erbakan hocamızın ve Milli Görüş hareketinin yerli ve milli kalkınma fikrinin tohumlarının yeşermesiyle mümkün olmuştur.
 
Bugün CB’mız 
Sn Erdoğan liderliğinde 
2023 hedeflerine yürüyen Türkiye’nin ortaya koyduğu iddialar ve buna yönelik girişimler rahmetli Erbakan hocamızın ve Milli Görüş hareketinin yerli ve milli kalkınma fikrinin tohumlarının yeşermesiyle mümkün olmuştur.
 
Atatürk’ün o dönem yeşerttiği fikri tohumlar, 
diktiği fidanlar, 
attığı temeller ile vizyon ve anlayış en doğru şekilde Milli Görüş tabanı ve hareketi tarafından anlaşılmış olması çok değerlidir.
 
Selçuklu, Osmanlı ve Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin dünü, bugünü ve yarınını en iyi anlayan ve kavrayan devlet adamlarımız Büyük Türkiye idealini hiçbir zaman terk etmemiştir.
 
Milli Görüş hareketinin içinde yetişmiş olan CB’mız Sn Erdoğan da bağımsızlık ve milli kalkınma anlayışını bizzatihi devletin lideri olarak kurumsallaştırmaktadır.
 
Atatürk’ün 1923’te kurduğu bağımsız Türkiye fikrini en iyi anlayan ve yorumlayanlardan biri olan Erbakan hocamızın Milli Görüş fikri ile Sn Erdoğan’ın 2023 Türkiye Vizyonu birbirinin devamı ve tamamlayıcısıdır.
 
1923’ün hayalini 2023 de başarma imkanı ve iradesi Cumhurbaşkanımız Sn Erdoğan’ın liderliği ile mümkün olacaktır İnşaAllah.
 
AK Parti ve Saadet Partisi tabanı ve seçmeninin milli kalkınma için sahip olduğu inanç, iman, ruh, cefakarlık ve vefakarlığı aynıdır. 2023 hedeflerine yürürken Sn Erdoğan’ın liderliğinde Cumhur İttifakının daha geniş bir tabana hitap etmesi tarihsel hakikattır
 
Bu vesileyle Cumhur İttifakının doğal bir üyesi olması yakışan Saadet Partisi ve milli görüş geleneğine gönül veren Saadet Partili kardeşlerimizin Sn Cumhurbaşkanımız ile birlikte 2023’e yürüyeceğimizden şüphemiz yoktur
 
Dünyanın olağanüstü şartlardan geçtiği bir dönemde terör, savaş ve kuşatma tehdidine rağmen her alanda mücadele ederek büyük kazanımlar elde eden Türkiye’nin geleceğine hep birlikte omuz vermek ortak sorumluluğumuzdur.
 
Bugün Türkiye’nin liderliğini üstenmek ümmetin duası ve milletimizin teveccühü ile Sn Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a nasip olmuştur. 
Bir büyük davanın sancaktarlığını yapan Sn CB’nımıza destek olmak insanlığa, mazlumlara, ümmete ve tarihe olan ortak borcumuzdur.
Bu yazı 121 defa okunmuştur.
YAZARIN DİĞER YAZILARI
FACEBOOK YORUM
Yorum