içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

ÇAKALIN HESABI DAHA BÜYÜK , 30 MİLYON TL MASAL OLUR.

ÇAKALIN HESABI DAHA BÜYÜK

 

Şirketin Hukuk müşaviri , Jack Dorsey,e dönerek şöyle der;Efendim,Türkiye Devleti uyarılarına kulak asmadığımızı düşünerek 30 Milyon Türk Lirası ceza kesmiş.Ne yapalım ,iti raz edelimmi?

 

 

Jack Dorsey Hukuk müşavirine şöyle uzun uzun bakmış ,elindeki soda bardağını abanoz konsolun üzerine bırakarak yakınına gelmiş ve kulağına şöyle söylemiş; Robert,hiç uzatmadan bu parayı ödeyin.Bizim daha büyük hedeflerimiz var ve biz bu hedeflere giderken ödeyeceğimiz bu bedel ,elde edeceğimiz sonuçlar ile kıyaslanamayacak kadar küçük.

 

 

İşte dostlar,hikaye bu kadar açık ve çıplak aslında. Şeytani aklın orağı,çekici,tırmığı artık sosyal medyadır. Sapı samandan ayırmak için kullandıkları patoslarda artık insan ayıklıyor. Tırmıklarla manevi soluğumuzu parçalıyor,orak ile bizi biz yapan değerleri bedenimizden ayırıyorlar.

 

 

Siyonizmin,haçlıların,İslam düşmanı tüm akılların bir arada ,güç birliği ile ortak akıl  yarattıkları tek mecra sosyal medyadır.

 

 

Bizim sağlam bir duruş  sergileyerek para cezaları ,uyarı cezaları ve sair uygulamaları acilen terk ederek,kılıç ile bunların başını bedenlerinden ayırmak,Ülkemizin işleyen kanunlarına boyun eğmelerini sağlamak kaçınılmazdır.

 

 

Cezalar yaptırımlar diye zaman kaybederken ,her an her saniye bir evladımız manevi yıkıma uğramakta , her an bir aile dağılmakta ve her bir saniye bu topraklardaki işgal hedeflerine bir adım daha yaklaşmaktadırlar.

 

 

Savaş  artık, ovada ,dağda ,cephede yapılan bir eylem olmaktan çıkmış,kültürel yıkımlar ile süregelen bir kimliğe bürünmüştür.Uzun yıllardır devam eden bu kültürel erezyona uğratma faaliyetleri her ne kadar bazı önlemler ile yavaşlatılabilmişsede , tamamen önüne geçilemez biçimde ,bir çığ gibi büyüyerek Halkımızın yatak odalarına kadar nüfus etmiş haldedir.

 

 

Modernizm,teknolojik gelişim adı altında süregelen bu sosyal medya hastalığı çağımızın vebası olarak adlandırılabilir.

 

 

Hükümetimizin ,orakla , çekiçle,tırmıkla kaybedecek bir anı bile yoktur. Bütün bu sosyal medya organlarını belli bir hizaya çekmek,Türk örf ve adetlerine uygun paylaşım mecrası olmaya zorlamak durumundadır. Toplumumuzun temel taşı olan Aile kavramı yok olmadan bu konuda kanunlar hazırlanmalı ve derhal yürürlüğe konulmalıdır. Olmadı,bu mecraların tamamının Patosa atılıp parçalanması elzemdir.

 

Arz ederim.

 

 

 

Bu yazı 1286 defa okunmuştur.
YAZARIN DİĞER YAZILARI
FACEBOOK YORUM
Yorum