içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

UYAFA CUP2022 ULUSLARARSI KUPASI

UYAFA Genel Başkanı Özcan Şimşek Ülkemiz turizm, kültür ve tarih ülkesi olmanın yanında “ SPOR ÜLKESİ ”de olmalıdır bu bilinç ile hareketle UYAFA CUP 2022 Uluslararası Kupasını Türkiye’de Şanlıurfa, Erzurum, Sarıkamış, İstanbul, Antalya, Afyonkarahisar ve İzmir gibi spor kamp merkezlerinden birinde Eylül-Ekim 2022 de ‘’Geleceğin için sağlıklı beslen, hareketli yaşa, toprağını işle ve suyunu israf etme’’ projesi kapsamında düzenlenecektir

UYAFA CUP2022 ULUSLARARSI KUPASI
Haberi Sesli Dinle

          Amacımız çocuklar oynarken eğlenme, öğrenme fırsatı bulabileceği öğrenirken uluslararası sosyalleşe bileceği ve gelecek adına turizm organizasyonları yapabilmektir. 

          Bu hedefler doğrultusunda; Çocuklar sonuçlardan önemlidir ilkesi ile ilerlemekteyiz. Bu slogan bize çalışmalarımızda ışık olmakta, yol göstermekte ve yeni yetenekler bulma fırsat yakalayabilmektedir.

         UYAFA projelerinde sporun yanında çocuklarımıza güvenilir gıda, sağlıklı beslenme ve çocukların doğasına çevresine olan sevgisini artırmak ve çevre bilincini oluşturmak aynı zamanda bu çevre bilincini yediden yetmişe aktarmak. Güzel çevre demek sağlıklı toplum demek yeşil kuşakların artırılması ile sağlığımız güven altına girecektir. Çocukların çevre ile iç içe olması ve çevrenin kötü şartlarına maruz kalmama adına temiz ve güzel çevrede nefes almalarını sağlamak, suyu doğru kullanma tasarrufu sağlamak, doğal varlıkları korumak bilinci, herkesin bir ağacı olsun bilinci gibi çalışmalar ve seminerler vermek. Buna doğa yürüyüşleri doğa bilinci ve çocukların doğayı tanımaları üzerine birçok etkinlik yapılacaktır. 

UYAFA projelerimizin daha fazla çocuğa ulaşmasının verdiği mutluluk, her geçen gün çocuklar adına öğrenilen her bir bilgi yaptığımızın işin ödülü olacak. Çocuklar Dünyamızın umudu ve ümididir, bu proje herkesindir ve hepimizindir. UYAFA projesi bir hayatı değil, birçok hayatları doldurur. 

"UYAFA CUP 2022’organizasyonunun pandemiden dolayı ileri bir tarih ertelenme durumu olabilir ama ne olursa olsun Turizm  Ülkesi Ülkemizin bu organizasyona her zaman hazır olduğunu kamu oyunun bilmesini isteriz. Şimdiden emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım.

Tarih: 16-06-2021

FACEBOOK YORUM
Yorum